Kas geriau, kaljanas ar bongas?

Kas geriau, kaljanas ar bongas?

Norint atsipalaiduoti ar tiesiog praleisti ramų vakarą namuose neretai pasirenkame kaljano ar bongo rūkymą. Tai yra gan populiarus praleidimo būdas ilgais žiemos vakarais, ar tiesiog praleisti ilgą vakarą draugų kompanijoje rūkant vieną ar kitą priemonę. Bongai ir kaljanai yra populiariausi tarp jaunimo grupių, kurios neretai susitinka kartu praleisti laisvalaikio. Jie dažniausiai pasirenka vieną iš šių rūkymo priemonių, tad kuri priemonė yra geresnė ir verta dėmesio?

Kas yra kaljanas?

Kaljaną galima apibūdinti kaip vandens pagrindu rūkomą prietaisą, kuriam naudojamas aromatizuotas tabakas. Įkvepiant dūmą, jis pirmiausia pereina per vandens indą, kuriame jis yra atvėsinamas ir perfiltruojamas. Kaljano pliusai yra tokie, kad jis dažnai naudojamas vakarėliuose. Jį paruošti rūkymui gali būti kaip mažas ritualas, nusiteikti gerai praleisti laiką. Kitas kaljano pliusas yra tas, kad galima mėgautis įvairiais dūmo skoniais. Kadangi plati tabako pasiūla leidžia rinktis iš daugybės skonių, tad kiekvienas gali atrasti sau tinkamą, kad rūkymas būtų itin malonus. Kitas pliusas būtų tas, kad jei kaljanas turi daugiau rūkymo žarnų, jį gali vienu metu rūkyti didesnė žmonių kompanija. O tai garantuoja puikų laiko praleidimą ir taip nereikia laukti savo eilės.

Kas yra bongas?

Bongą galima apibūdinti kaip vandens pypkę, kurio rūkymo principas yra gan panašus į kaljano. Norint rūkyti bongą, jis taip pat turėtų būti pripildytas vandens. Bongo paruošimas ne reikalauja tokio ilgo pasiruošimo proceso, tad jei turite limituotą laiką, geriau rinktis bongą, nei kaljaną. Bongai yra gan kompaktiškas rūkymo prietaisas, todėl jis lengvai transportuojamas ir neužima daug vietos. Kadangi jis susideda iš mažiau atskirų dalių, tad ir jo priežiūra ne reikalauja didelio kruopštumo. Tiesiog parūkius užtenka jį visą praplauti tekančiu vandeniu ir palikti, kad gerai išdžiūtų.

Kurį pasirinkti?

Pasirinkti vieną ar kitą rūkymo priemonę turite patys. Renkantis ją reikėtų atsižvelgti į daugelį aspektų, tokius kaip, kiek laiko truks rūkymo seansas, kokia žmonių grupė rūkys, kiek daug žmonių bus toje grupėje, kur vyks susibūrimas ir dar daug kitų dalykų. Kiekvienas asmuo yra individualus, tad ir rūkymo priemones renkasi individualiai. Tai kas vienam gali būti priimtina, kitam - visiškai netikti. Tad ką rūkyti, reikėtų rinktis patiems atsižvelgiant į savo poreikius. O jei reikalinga išsamesnė informacija apie kaljanus ir bongus galite apsilankyti šioje internetinėje svetainėje https://hookahshop.lt/ar-kaljanai-ir-bongai-yra-tas-pats/ ir sužinoti daug naudingos informacijos apie šias rūkymo priemones.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.