Ką veikti Vilniuje

Kas geriau, kaljanas ar bongas?

Kas geriau, kaljanas ar bongas?

Norint atsipalaiduoti ar tiesiog praleisti ramų vakarą namuose neretai pasirenkame kaljano ar bongo rūkymą. Tai yra gan populiarus praleidimo būdas ilgais žiemos vakarais, ar tiesiog praleisti ilgą vakarą draugų kompanijoje rūkant vieną ar kitą priemonę. Bongai ir kaljanai yra populiariausi tarp jaunimo grupių, kurios neretai susitinka kartu praleisti laisvalaikio. Jie dažniausiai pasirenka vieną iš šių rūkymo priemonių, tad kuri priemonė yra geresnė ir verta dėmesio?

Kas yra kaljanas?

Kaljaną galima apibūdinti kaip vandens pagrindu rūkomą prietaisą, kuriam naudojamas aromatizuotas tabakas. Įkvepiant dūmą, jis pirmiausia pereina per vandens indą, kuriame jis yra atvėsinamas ir perfiltruojamas. Kaljano pliusai yra tokie, kad jis dažnai naudojamas vakarėliuose. Jį paruošti rūkymui gali būti kaip mažas ritualas, nusiteikti gerai praleisti laiką. Kitas kaljano pliusas yra tas, kad galima mėgautis įvairiais dūmo skoniais. Kadangi plati tabako pasiūla leidžia rinktis iš daugybės skonių, tad kiekvienas gali atrasti sau tinkamą, kad rūkymas būtų itin malonus. Kitas pliusas būtų tas, kad jei kaljanas turi daugiau rūkymo žarnų, jį gali vienu metu rūkyti didesnė žmonių kompanija. O tai garantuoja puikų laiko praleidimą ir taip nereikia laukti savo eilės.

Kas yra bongas?

Bongą galima apibūdinti kaip vandens pypkę, kurio rūkymo principas yra gan panašus į kaljano. Norint rūkyti bongą, jis taip pat turėtų būti pripildytas vandens. Bongo paruošimas ne reikalauja tokio ilgo pasiruošimo proceso, tad jei turite limituotą laiką, geriau rinktis bongą, nei kaljaną. Bongai yra gan kompaktiškas rūkymo prietaisas, todėl jis lengvai transportuojamas ir neužima daug vietos. Kadangi jis susideda iš mažiau atskirų dalių, tad ir jo priežiūra ne reikalauja didelio kruopštumo. Tiesiog parūkius užtenka jį visą praplauti tekančiu vandeniu ir palikti, kad gerai išdžiūtų.

Kurį pasirinkti?

Pasirinkti vieną ar kitą rūkymo priemonę turite patys. Renkantis ją reikėtų atsižvelgti į daugelį aspektų, tokius kaip, kiek laiko truks rūkymo seansas, kokia žmonių grupė rūkys, kiek daug žmonių bus toje grupėje, kur vyks susibūrimas ir dar daug kitų dalykų. Kiekvienas asmuo yra individualus, tad ir rūkymo priemones renkasi individualiai. Tai kas vienam gali būti priimtina, kitam - visiškai netikti. Tad ką rūkyti, reikėtų rinktis patiems atsižvelgiant į savo poreikius. O jei reikalinga išsamesnė informacija apie kaljanus ir bongus galite apsilankyti šioje internetinėje svetainėje https://hookahshop.lt/ar-kaljanai-ir-bongai-yra-tas-pats/ ir sužinoti daug naudingos informacijos apie šias rūkymo priemones.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Net neverta sakyti, kad fizinis aktyvumas yra būtinas kiekvienam žmogui. Atrodo, kad tai daugelis supranta, tačiau vis tiek dienas leidžia gana pasyviai, juda mažai ir dėl to dažnai jaučiasi kur kas labiau pavargę nei tie, kurie sportuoja kasdien.
Kai reikia išsirinkti tobulą dildo, tai gali būti nelengva užduotis. Šiandien rinkoje yra tiek daug formų, dydžių ir medžiagų, kad rasti tinkamą gali atrodyti neįveikiama. Nesijaudinkite! Šiame straipsnyje apžvelgsime visus svarbiausius veiksnius, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis dildo sau.
Nauji metai – puikus metas ne tik išsikelti motyvuojančius tikslus, bet ir atnaujinti savo įvaizdį. Paprasčiausia tai padaryti pasitelkiant papuošalus: tai labai svarbūs akcentai, kurie bet kuriai aprangai suteikia papildomų prieskonių. Tam, kad išsirinkti juos būtų paprasčiau, pravartu sužinoti, kokie papuošalai ateinančiais metais bus patys madingiausi – galbūt populiariausios tendencijos paskatins pokyčiams Jūsų papuošalų dėžutėje.