Kaip pasirinkti kokybiškas padangas?

Kaip pasirinkti kokybiškas padangas?

Padangų pirkimas jūsų automobiliui nėra vienintelis sprendimas. Deja, nėra universalių padangų, kurios būtų kokybiškos ir puikiai tiktų kiekvienam automobiliui, oro sąlygoms ir pritaikymui. Kad suprastumėte, kaip pirkti padangas siekiant geriausio rezultato, turite gerai išmanyti tam tikroms reikmėms taikomus padangų tipus, taip pat techninius argumentus, kodėl vienos yra tinkamesnės nei kitos. Padangos yra bene sudėtingiausia ir plačiausia automobilių pramonės sritis. Yra tūkstančiai padangų linijų ir modelių, tačiau turi būti tik vienas, kuris tikrai puikiai atitinka jūsų unikalius reikalavimus. Prieš pradėdami atlikti tyrimus ir perkant padangas savo automobiliui, turite suprasti pagrindinį padangų ženklinimą.

Ženklinimas. Padangų klasės. Padangų tipas. P – keleivinis. LT – Lengvasis sunkvežimis. ST – specialioji priekaba. T – laikina (atsarginė padanga).

Padangos plotis. Padangos plotis milimetrais. Matuojama milimetrais nuo šono iki šono. Tai pirmasis trijų skaitmenų skaičius po padangos etiketės klasės. Krašto santykis. Aukščio ir pločio santykis (kraštinių santykis). Tai yra skerspjūvio aukščio ir pločio santykis arba procentas. Šis dviženklis skaičius pateikiamas po pločio etiketės.

Padangų Konstravimas. Padangų konstrukcija bus pažymėta raide R – radialinė, arba B – įstrižainė. Ši etiketė pateikiama po formato santykio. Radialinė padanga vs įstrižinė padanga. Padangos skersmuo. Tai matavimas nuo vienos padangos pusės iki kitos. Tai yra esminis rodiklis, nuo kurio priklauso, ar padanga tiks jūsų ratui, ar ne. 

Apkrovos indeksas – nurodo didžiausią apkrovą, kurią padanga gali išlaikyti tinkamai pripūsta. Greičio įvertinimas. Padangos greičio įvertinimas Ši etiketė nurodo didžiausią greitį, kurį padanga gali įveikti. Paprastai jie yra suderinami su transporto priemonės greičiu. Tuo metu, kai būsite pasiruošę atverti piniginę ir įsigyti naują padangų komplektą, turėtumėte tiksliai žinoti, kokio modelio jums reikia, kodėl tai yra idealus sprendimas jūsų situacijai ir, žinoma, kiek esate pasiruošę išleisti. Keleivinės padangos, skirtos sedanams, CUV ir mikroautobusams, paprastai yra sukurtos taip, kad užtikrintų sklandų ir tylų važiavimą, patikimą sukibimą ir ilgalaikį protektoriaus nusidėvėjimą. Šios padangos nėra skirtos atlaikyti didelius krovinius ir neturėtų būti naudojamos dideliuose furgonuose ar sunkiasvoriuose sunkvežimiuose. Dauguma keleivinių modelių gali veikti visą sezoną ir turi aukštus ridos įvertinimus tiek važiuojant greitkeliu, tiek turistams. Be to, galite tikėtis, kad dauguma keleivinių, visiems sezonams skirtų padangų bus su M+S ženklu, reiškiančiu tinkamumą naudoti visą sezoną. Trumpai tariant, šis simbolis reiškia, kad padanga gali veikti visą sezoną.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Darbas lauke žiemą kelia unikalių iššūkių, todėl tiek darbdaviai, tiek darbuotojai turi būti tinkamai pasiruošę. Tinkama žieminė darbo apranga gali apsaugoti nuo šalčio, paslydimo ir kitų žiemos sąlygoms būdingų pavojų.
Nuolat besikeičiančiame sveikatingumo pasaulyje mitų ir klaidingų įsitikinimų yra tiek pat daug, kiek ir socialiniuose tinkluose plintančių „stebuklingų“ dietų ar „viską išgydančių“ sveikatos papildų.
Hipertenzijos gydymas visada pradedamas nemedikamentiniais metodais. Tai apima sveiką gyvenimo būdą, tinkamą mitybą, metimą rūkyti ir saikingą fizinį krūvį. Jei šie metodai nesumažina kraujospūdžio, gydytojas gali paskirti gydymą vaistais. Yra įvairių grupių vaistų hipertenzijai gydyti, įskaitant diuretikus, beta adrenoblokatorius, AKF inhibitorius ir kitus, tokius kaip - Welltone, prieš vartojimą reikia pasitarti su gydytoju.