Kaip pasirinkti kokybiškas padangas?

Kaip pasirinkti kokybiškas padangas?

Padangų pirkimas jūsų automobiliui nėra vienintelis sprendimas. Deja, nėra universalių padangų, kurios būtų kokybiškos ir puikiai tiktų kiekvienam automobiliui, oro sąlygoms ir pritaikymui. Kad suprastumėte, kaip pirkti padangas siekiant geriausio rezultato, turite gerai išmanyti tam tikroms reikmėms taikomus padangų tipus, taip pat techninius argumentus, kodėl vienos yra tinkamesnės nei kitos. Padangos yra bene sudėtingiausia ir plačiausia automobilių pramonės sritis. Yra tūkstančiai padangų linijų ir modelių, tačiau turi būti tik vienas, kuris tikrai puikiai atitinka jūsų unikalius reikalavimus. Prieš pradėdami atlikti tyrimus ir perkant padangas savo automobiliui, turite suprasti pagrindinį padangų ženklinimą.

Ženklinimas. Padangų klasės. Padangų tipas. P – keleivinis. LT – Lengvasis sunkvežimis. ST – specialioji priekaba. T – laikina (atsarginė padanga).

Padangos plotis. Padangos plotis milimetrais. Matuojama milimetrais nuo šono iki šono. Tai pirmasis trijų skaitmenų skaičius po padangos etiketės klasės. Krašto santykis. Aukščio ir pločio santykis (kraštinių santykis). Tai yra skerspjūvio aukščio ir pločio santykis arba procentas. Šis dviženklis skaičius pateikiamas po pločio etiketės.

Padangų Konstravimas. Padangų konstrukcija bus pažymėta raide R – radialinė, arba B – įstrižainė. Ši etiketė pateikiama po formato santykio. Radialinė padanga vs įstrižinė padanga. Padangos skersmuo. Tai matavimas nuo vienos padangos pusės iki kitos. Tai yra esminis rodiklis, nuo kurio priklauso, ar padanga tiks jūsų ratui, ar ne. 

Apkrovos indeksas – nurodo didžiausią apkrovą, kurią padanga gali išlaikyti tinkamai pripūsta. Greičio įvertinimas. Padangos greičio įvertinimas Ši etiketė nurodo didžiausią greitį, kurį padanga gali įveikti. Paprastai jie yra suderinami su transporto priemonės greičiu. Tuo metu, kai būsite pasiruošę atverti piniginę ir įsigyti naują padangų komplektą, turėtumėte tiksliai žinoti, kokio modelio jums reikia, kodėl tai yra idealus sprendimas jūsų situacijai ir, žinoma, kiek esate pasiruošę išleisti. Keleivinės padangos, skirtos sedanams, CUV ir mikroautobusams, paprastai yra sukurtos taip, kad užtikrintų sklandų ir tylų važiavimą, patikimą sukibimą ir ilgalaikį protektoriaus nusidėvėjimą. Šios padangos nėra skirtos atlaikyti didelius krovinius ir neturėtų būti naudojamos dideliuose furgonuose ar sunkiasvoriuose sunkvežimiuose. Dauguma keleivinių modelių gali veikti visą sezoną ir turi aukštus ridos įvertinimus tiek važiuojant greitkeliu, tiek turistams. Be to, galite tikėtis, kad dauguma keleivinių, visiems sezonams skirtų padangų bus su M+S ženklu, reiškiančiu tinkamumą naudoti visą sezoną. Trumpai tariant, šis simbolis reiškia, kad padanga gali veikti visą sezoną.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.