Kas yra švediškas masažas?

Švediškas masažas

Švediškas masažas

Yra daugybė priežasčių, kodėl švediškas masažas yra toks populiarus. Pirma, tai labai veiksmingas būdas atsipalaiduoti ir sumažinti raumenų įtampą. Antra, jis gali padėti pagerinti kraujotaką ir padidinti lankstumą. Trečia, tai palyginti švelni masažo forma, todėl idealiai tinka tiems, kurie nėra įpratę prie giliųjų audinių masažo. Galiausiai švediškas masažas tai labai universali masažo forma, todėl ją galima pritaikyti pagal kiekvieno žmogaus poreikius.

Kaip atliekamas švediškas masažas?

Švediškas masažas paprastai atliekamas lengvais ir vidutinio spaudimo judesiais. Terapeutas atlieka įvairius judesius, įskaitant effleurage (švelnus, slystantis judesys), petrissage (minkymo judesys), frikciją (gilus, apvalus trynimas) ir tapotement (smūginis judesys). Šie judesiai padeda atpalaiduoti ir atpalaiduoja raumenis, gerina kraujotaką ir skatina atsipalaidavimą.

Kokios yra švediško masažo rūšys?

Yra keturios pagrindinės švediško masažo rūšys:

Effleurage: švelnūs, slystantys judesiai

Effleurage - švediško masažo rūšis kurioje terapeutas ilgais, švelniais judesiais stimuliuoja kraujotaką ir limfinę sistemą. Tai labai atpalaiduojantis masažas, kuris gali būti naudojamas raumenų įtampai mažinti ir atsipalaidavimui skatinti.

Petrissage: minkymo judesiai

Petrissage - tai švediško masažo rūšis, kai terapeutas rankomis minko arba suspaudžia raumenis, kad skatintų kraujotaką ir atsipalaidavimą. Tai gana stiprus masažas, kurio nereikėtų atlikti labai švelniose ar jautriose kūno vietose.

Frikcinis: gilūs, apvalūs trynimo judesiai

Frikcinis masažas - tai švediško masažo rūšis, kai terapeutas giliais, apvaliais trinamaisiais judesiais įkaitina raumenis ir pagerina kraujotaką. Tai stiprus masažas, todėl jo nereikėtų atlikti labai jautriose ar jautriose kūno vietose.

Tapotementas: lengvi, smūginiai judesiai

Tapotementas - tai švediško masažo rūšis, kai terapeutas lengvais, smūginiais judesiais stimuliuoja raumenis ir skatina atsipalaidavimą. Tai palyginti švelnus masažas ir gali būti naudojamas visose kūno vietose.

Švediškas masažas atliekamas su aliejumi arba losjonu?

Švediškas masažas gali būti lengvas, vidutinio stiprumo arba gilus spaudimo masažas. Terapeutas naudoja įvairius judesius, įskaitant ilgus slystančius judesius, minkymą ir sukamuosius judesius. Jis paprastai atliekamas su aliejumi arba losjonu, o spaudimas galima pritaikyti pagal savo poreikius.

Kaip dažnai turėčiau atlikti švedišką masažą?

Vienareikšmio atsakymo į šį klausimą nėra. Tai priklauso nuo jūsų individualių poreikių ir pageidavimų. Vieni žmonės pageidauja masažo kartą per savaitę, kiti - tik kas mėnesį ar du. Jei esate masažo naujokas, rekomenduojama pradėti nuo lengvo masažo ir laikui bėgant palaipsniui didinti apsilankymų pas masažistą.

Kai kurie žmonės mano, kad švediškas masažas atpalaiduoja ir ramina, o kitiems jis suteikia energijos . Prieš masažo pradžią vertėtų aptarti savo poreikius su masažuotoju, kad jis galėtų pritaikyti procedūrą pagal jūsų poreikius.

Jei ieškote universalios ir populiarios masažo rūšies, švediškas masažas yra puikus pasirinkimas. Jį galima pritaikyti pagal individualius poreikius, todėl jis puikiai tinka kiekvienam. Nesvarbu, ar norite atpalaiduojančio ir raminančio masažo, ar energizuojančio ir stimuliuojančio, švediškas masažas gali ją suteikti.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Geras seksas reikalauja ne tik žmogaus kūno galimybių, tačiau taip pat ir noro mylėtis. Kadangi šiuo metu galimybės mylėtis kada, kaip ir su kuo yra atviros – keista, kad yra žmonių, kurie nenori priimti malonumų, kurie atveria galimybes mėgautis gyvenimu.
Visi SEO specialistai kaip susitarę sutinka, kad atgalinės nuorodos yra reikalingos siekiant aukštų pozicijų Google. Nepakanka vien tik gero turinio ar vidinio optimizavimo. Reikalingi ir kokybiški backlinkai. Kiekvienas linkas yra savotiška rekomendacija, kad jūsų puslapis yra geras ir į jį verta užsukti, perskaityti informaciją. Tokiu būdu atgalinės nuorodos tampa vienu iš svarbiausių SEO dalių.
Nors daugelis vis dar nori gyventi Vilniuje ir čia dairosi tai naujo darbo, tai universiteto ar tiesiog nuosavo būsto. Pastarajį planuoja nuomoti, galbūt gyventi pats ar po kurio laiko, kai kainos dar labiau pakils – parduoti. Kiekvienas variantas gali būti teisingas ir vienu ar kitu atveju galima uždirbti bei sėkmingai investuoti.