Praktiški patarimai vonios kambariui

Vonios kambarys

Praktiški patarimai vonios kambariui

Jūsų vonios kambarys arba dušo kambarys turi būti funkcionalus ir praktiškas, tačiau geras dizainas taip pat gali paversti juos prieglobsčiu, kuriame galėsite atsipalaiduoti. Keletas patarimų vonios kambariui, kuris tikrai bus praktiškas, gražus bei puiki vieta poilsiui.

Klasikinis vonios kambarys

Jei jums labiau patinka klasikinė išvaizda, yra keletas paprastų dalykų, kuriuos galite padaryti, kad vonios kambaryje įgautumėte tradicinį pojūtį. Medinės dailylentės gali akimirksniu sukurti tradicinę išvaizdą. Pasirinkite grindų dangą, primenančią praėjusius laikus, pavyzdžiui, raštuotas arba nespalvotas plyteles. Klasikinės spalvos, tokios kaip šalavijų žalia, sodri violetinė ir pilka, gali sukurti tradicinį pojūtį. Raskite dekoratyvinių įtaisų ir jungiamųjų detalių kurios yra neatsiejama vonios kambario dalis, pvz., tualetinio popieriaus laikikliai ar kitos detalės. Pridėkite sidabro, žalvario ar aukso atspalvių, kad sukurtumėte prabangų pojūtį.

Vonios kambarys visai šeimai

Jei planuojate atnaujinti savo šeimos vonios kambarį, turite atsižvelgti į keletą dalykų: sandėliavimas, išdėstymas ir kaip norite naudoti savo vonios kambarį? Pagalvokite, kokias užduotis turėsite atlikti, pavyzdžiui: skalbti, džiovinti ir pan. Tai padės nustatyti išdėstymą. Norint, kad vonios kambarys būtų tvarkingas būtina turėti daug vietos. Turite nuspręsti, ką sandėliuosite ir laikysite jame. Kaip dažnai jums reikės kiekvieno elemento ir kur jį reikės laikyti, kad būtų lengviau pasiekti? Jei vaikams gali prireikti laiptelių prie kriauklės, vonios ar tualeto, pagalvokite, kiek vietos turite jiems, kai naudojatės ir nenaudojate. Tas pats pasakytina apie puoduko ir tualeto mokymo įrangą. Nepamirškite, kad vonios kambarį teks valyti. Pasirinkus paprastas valymo priemones, jūsų gyvenimas taps lengvesnis. Nesvarstykite apie visiškai baltą vonios kambarį ir įtraukite raštų bei sodresnių spalvų. Jei dažote vonios kambarį, rinkitės dažus, kuriuos lengva nuvalyti ir kurie paprastai tinka vonios kambariui. Tas pats pasakytina apie plyteles, pavyzdžiui: dėl tekstūrų valymas gali būti sudėtingesnis. Pagalvokite apie saugumą – rinkitės neslidžias grindis ir (arba) naudokite kilimėlius, apsvarstykite lenktus, o ne griežtus kampus ir įsitikinkite, kad yra vietos saugiai judėti. Taip pat įsitikinkite, jog vonios elektros instaliacija yra saugi ir tam pritaikyta.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ieškote kieto kuro katilo? Natūralu, kad kaina dažnai yra vienas esminių aspektų, kuris vertinamas lyginant variantus. Taip, kieto kuro katilai kainuoja labai įvairiai ir kainas lemia ne tik pati įranga, tačiau ir iš kur yra perkama. Bandysime aptarti esminius aspektus, kurie padės Jums suprasti, kiek įprastai kainuoja kieto kuro katilai ir kiek verta mokėti.
Ieškote geriausio šildymo sprendimo savo namams ar biurui? Norite, kad patalpos būtų šildomos kokybiškai ir moderniai? Vienas geriausių sprendimų – oras oras šilumos siurblys. Jis lengvai pritaikomas įvairiose patalpose, yra šiuolaikiškas ir ekonomiškas sprendimas. Lietuvoje pastaruoju metu tokius renkasi vis daugiau žmonių.
Aplinkos ministerija ir Energetikos ministerija yra bendrai atsakingos už EPBD perkėlimą ir įgyvendinimą Lietuvoje. Direktyva 2010/31/ES ir nacionalinis sąnaudų atžvilgiu optimalių minimalių energinio naudingumo reikalavimų lygių apskaičiavimas, kaip ir planuota, perkelti į Lietuvos įstatymus, todėl Lietuva žengia kelyje atitinkamų reikalavimų įgyvendinimo link.