Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Kaip rinkti atgalines nuorodas?

Atgalines nuorodas

Kaip rinkti atgalines nuorodas?

Visi SEO specialistai kaip susitarę sutinka, kad atgalinės nuorodos yra reikalingos siekiant aukštų pozicijų Google. Nepakanka vien tik gero turinio ar vidinio optimizavimo. Reikalingi ir kokybiški backlinkai. Kiekvienas linkas yra savotiška rekomendacija, kad jūsų puslapis yra geras ir į jį verta užsukti, perskaityti informaciją. Tokiu būdu atgalinės nuorodos tampa vienu iš svarbiausių SEO dalių.

Ar jas sudėtinga gauti? Ar būtina samdyti brangiai kainuojančius SEO specialistus, kad surinktų keliasdešimt kokybiškų linkų į jūsų puslapį? Gal viską galima pasidaryti patiems?

Atsakymas į šį klausimą dviprasmiškas: ir taip, ir ne. Jei norite nesuklysti ir gauti kokybiškas nuorodas – samdote SEO išmanančius specialistus. Jei esate nusiteikę eksperimentuoti, rizikuoti ir sutaupyti – pirmyn, nuorodas surinksite ir patys. Tam reikės šiek tiek laiko, konkurentų analizės ir bendrinių SEO žinių.

Čia nekalbėsime apie „nofollow“, „dofollow“ nuorodas ir jų rūšis. Pagrindinis mūsų tikslas – duoti idėjų, kaip galima rinkti nuorodas patiems.

Populiariausi atgalinių nuorodų rinkimo būdai

Backlinkų rinkimas – sunkus ir nuoseklus darbas. Reikia nemažai paplušėti, kol bus surinktas reikalingas kiekis nuorodų. Svarbu nepersistengti – pernelyg staigus atgalinių nuorodų pagausėjimas duoda Google signalą, kad tos nuorodos gaunamos nenatūraliu būdu. Tai gali atsiliepti ir neigiamai, todėl atminkite, kad 15-30 nuorodų per mėnesį yra optimalus kiekis. Jei jo laikysitės, problemų su Google neturėtų būti.

Taigi, kokie tie populiariausi ir efektyviausi būdai rinkti atgalines nuorodas?

 • SEO straipsniai. SEO straipsnių katalogų yra tikrai nemažai, todėl šis būdas yra paprastas ir efektyvus, be to nuoroda yra „dofollow“ ir ji lieka visą laiką. Norite greito efekto? Rinkitės šį būdą.
 • Straipsniai interneto žiniasklaidoje. Interneto žiniasklaida yra skirtingai. Reiktų išskirti tris internetinių leidinių rūšis:
  • Respublikiniai naujienų portalai – lrytas.lt, delfi.lt, Alfa.lt, diena.lt, 15min.lt ir t.t.
  • Regioniniai naujienų portalai – tai tam tikrų rajonų ar regionų leidiniai, skirti tos vietos naujienoms. Pavyzdžiui, ve.lt yra Klaipėdos regiono dienraštis, tuo tarpu snaujienos.lt – Šiaulių miesto ir rajono leidinys.
  • Teminiai leidiniai, pavyzdžiui, skirti statybai, vaikų auklėjimui, automobiliams ir t.t.
  • Įmonių tinklaraščiai – tai įmonių straipsniai, kuriuos jie kartais publikuoja savo tinklaraštyje (bloge).
  • Asmeniniai tinklaraščiai – kažkokio asmens mintys, kūryba, naujienos. Tai kvietimas diskutuoti įvairiomis temomis.
 • Partnerių ir draugų puslapiuose. Jei turite gerus santykius su savo klientais ir partneriais, paprašykite jų įsidėti nuorodas į savo puslapį. Galima ir po įmonės logotipu partnerių sąraše. Tai vertingos ir naudingos nuorodos.
 • Nuorodų katalogai. Jau pasenę ir retai naudojamas būdas gauti nuorodas, nes jos dažnai būna „nofollow“, be to talpinamos automatiškai generuojamame turinyje, kurio Google labai nemėgsta, o dažną puslapį su automatiškai generuojamu turiniu yra net nubaudusi. NEREKOMENDUOJAMA, nes Lietuvoje kokybiškų nuorodų katalogų beveik nėra.
 • Forumai. Deja, šios nuorodos yra nedaug vertingos, nes forumai dažnai naudojami siekiant šiukšlinti ir manipuliuoti nuorodomis.
 • Komentarai tinklaraščiuose. Taip pat spamui dažnai naudojama vieta, todėl nuorodos nevertingos, be to jos „nofollow“ automatiškai.
 • Socialiniai tinklai. Bėda ta, kad ne visada socialinių tinklų žinutės yra indeksuojamos dėl privatumo nustatymų (kai rodoma tik draugams ar draugų draugams). Kartais Google mato tik nuorodą profilyje, bet ne įrašuose.

Atgalinės nuorodos turi būti nuolatos prižiūrimos, kad nedingtų ar nenukristų jų vertė. Tam naudojami specialūs įrankiai, tačiau jie brangūs, o bandomųjų versijų ne visada pakanka...

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ilgėjant dienoms ir kylant oro temperatūrai, laikas atkreipti dėmesį į lauką. Sodo ir terasos paruošimas šiltajam sezonui ne tik padidina jūsų namų estetinį patrauklumą, bet ir išplečia jūsų gyvenamąją erdvę į lauką, todėl ji puikiai tinka poilsiui ir pramogoms. Pateikiame išsamų vadovą, kaip paruošti sodą ir terasą būsimoms saulėtoms dienoms.
Siekiant sumažinti žalingą poveikį aplinkai ir skatinti atsakingą išteklių naudojimą, pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama tvarumo klausimams. Iš įvairių medijos kanalų girdime skatinimą rinktis tvarius produktus, paslaugas ir daryti kitus tvarius veiksmus.
Artėjant šventėms ar ypatingoms progoms, daugelis iš mūsų susiduria su klausimu: kokia dovana geriausiai tiktų vaikui? Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių žaislų, knygų, mokomųjų žaidimų ir kitų prekių, tačiau kaip išsirinkti tą, kuri ne tik pradžiugins mažylį, bet ir bus naudinga jo vystymuisi?