Paltas ar striukė: Ką turėtumėte pasirinkti?

pagal | 9 birželio, 2024

Vis šaltesnės dienos reiškia, kad vis daugiau minčių apie tinkamų viršutinių drabužių pasirinkimą. Vieniems šilta žieminė striukė yra vienintelis tinkamas viršutinis drabužis, o kiti neįsivaizduoja stiliaus be palto. Kurį sprendimą geriau pasirinkti ir į ką atsižvelgti renkantis ir sprendžiant dilemą: paltas ar striukė?

Tiek švarkas, tiek paltas turi savo pliusų, dėl kurių jie yra labai populiarūs. Komfortas kalba apie švarkus, paltai pasižymi nepaprastu moteriškumu. Ar įmanoma sujungti šiuos pliusus? Ar būtinai reikia nusipirkti tiek švarką, tiek paltą rudeniui, kad būtumėte pasirengę visoms progoms? Nebūtinai! Pirmiausia apsvarstykite savo reikalavimus ir pageidavimus. Jei ankstesnius rudens sezonus rinkotės švarką, toks pasirinkimas jums gali pasirodyti tinkamas ir šį sezoną. Kita vertus, gal pats laikas keistis? Kaip būtų apsivilkus paltą šį rudenį? Iš ko susideda jūsų drabužių spinta? Jei norite sportinio gyvenimo būdo ir savo drabužių spintoje galite rasti daugybę sportinių drabužių, striukė gali būti geras pasirinkimas. Tai papildys stilių šaltesniais mėnesiais. Jei vis dėlto jūsų drabužių spintoje vyrauja suknelės ir sijonai, paltai bus tinkamas pasirinkimas, kuris geriau derės prie aprangos, kur suknelė vaidina pagrindinį vaidmenį. Tačiau galite pasirinkti tokio tipo paltą, kuris yra arčiau švarko (pavyzdžiui, poliesterio paltą), arba į paltą panašų švarką (pavyzdžiui, pailginta parka), jei norite dar daugiau laisvės pasirinkti stilių. Svarbus ir oras. Jei rudens pradžia yra švelni ir gana šilta, puikiai tiks tiek striukė, tiek paltas. Niekas nesakė, kad viršutiniai drabužiai turi iškart priminti žiemos aprangą. Galite pasirinkti džinsinį švarką arba dviratininko švarką iš ekologiškos odos. Kailis vietoj vilnos ar tvido gali būti iš vilnos arba poliesterio. Striukių privalumas rudenį yra tas, kad jie dažnai turi gobtuvą. Tai apsaugos jus nuo lietaus ir vėjo. Paltų atveju šį vaidmenį dažniausiai atlieka patogu skėtis.

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti ne tik renkantis švarką ir paltą, bet ir renkantis konkretų modelį, yra jūsų figūra. Galime išskirti daugybę figūrų tipų, tačiau trys populiariausios yra obuolio, kriaušės ir smėlio laikrodžio. Tinkamas ir apgalvotas striukės ar palto pasirinkimas pagal jūsų figūrą yra labai svarbus, jei ne tik nenorite padaryti mados nelaimės, bet ir norite jaustis madingai ir patogiai dėvėdami viršutinį drabužį. Moterys, turinčios smėlio laikrodžio figūrą, gali pasigirti labai patrauklia liemens linija ir proporcinga figūra, todėl jų pasirinktas striukes ir paltus reikėtų kuo labiau pritaikyti, papildomai pabrėžti diržu ar diržu su sagtimi. Tokiu būdu moterys gali pagerinti savo puikią figūrą ir parodyti savo stipriąsias puses. Jei jūsų figūra yra obuolio formos tipo, kuris yra labai moteriškas ir kupinas formų be atskiro juosmens, vis tiek galite pasirinkti tinkantį paltą ar striukę, tačiau jo negalima papildomai pritvirtinti diržu ties juosmeniu, nes tai išryškins trūkumus. Be to, įsitikinkite, kad jūsų paltas ar striukė yra tinkamo ilgio: per trumpas ilgis gali sukelti nepatogumų ir atkreipti dėmesį į problemines kūno vietas. Moterys, turinčios kriaušės figūrą, turėtų rinktis paltus ir striukes, turinčias papildomų elementų aplink pečius ar apykaklę. Dekoratyvinis kailis ar ant pečių esanti kuprinė bus gera idėja ir subalansuos kūno proporcijas.

Kas geriau žiemai: paltas ar striukė?

Jums gali kilti klausimas, koks turėtų būti jūsų pasirinkimas žiemą, kai reikalaujame, kad viršutiniai drabužiai būtų šilti, patikimi ir madingi. Tiek striukė, tiek paltas gali atrodyti nepakartojami ir suteikti jums komfortą – viskas priklauso nuo stiliaus, kuriuo jaučiatės geriausiai. Daugelis žmonių žieminę striukę sieja tik su dideliu, pūkiniu maišu, o paltas yra ne kas kita, kaip ilgas viršutinis drabužis. Niekas negali būti blogiau! Tiek striukės, tiek paltai yra skirtingų modelių ir raštų variantai, iš kurių kiekviena moteris gali rasti sau kažką įspūdingo. Žieminė striukė žiemai nebūtinai turi būti stora. Galite pasirinkti šiek tiek dygsniuotą striukę, kuri bus puiki ir subtili. Tai padarys jūsų kūną lieknesnį.

Striukė ar paltas pavasariui: ką pasirinkti?

Jums kyla dilema, ar pavasarį rinktis patogią striukę, ar patogų paltą? Pavasario striukė nebūtinai turi būti stora, o paltas – iš anties ar žąsų pūkų. Temperatūros padidėjimas ir oro sąlygų gerėjimas palaiko striukių ir paltų iš kitų medžiagų pasirinkimą. Pavasario stiliai yra šiek tiek laisvesni, jie atskleidžia drabužius, kuriuos visą žiemą slėpėte už striukių ir paltų, todėl galite leisti sau dar daugiau eksperimentuoti renkantis stilius ir aksesuarus.

Turėčiau pasirinkti paltą ar striukę?

Striukė su gobtuvu gali būti naudinga pavasario lietaus metu ir apsirengus sportiškesnes aprangas, tuo tarpu su paltu galite komponuoti elegantišką aprangą. Žiemą striukė gali suteikti daugiau šilumos, tačiau kailis daugeliu atvejų bus geresnė drabužių su suknelėmis idėja. Pasirinkimas yra sunkus, ne visada akivaizdus, bet … nėra neįmanomas!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *