Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Ozono Generatorius: Ozonatorius - Kas tai?

Ozono Generatorius: Ozonatorius - Kas tai?

Ozonas – tai triatomis deguonis, kvapnios dujos. Natūraliai atmosferoje ozonas susidaro veikiant ultravioletiniams spinduliams arba aukštos įtampos elektros iškrovų metu – žaibuojant. Po perkūnijos jaučiamas specifinis ozono kvapas, dėl kurio jis ir gavo savo pavadinimą (pirmasis terminą ozonas pavartojo vokiečių chemikas K.F. Šionbainas pagal graikišką žodį ozein – kvepėti).

Ozonas yra stiprus oksidatorius, kurio pagalba naikinamos bakterijos, pelėsiai, grybeliai, virusai, suskaidomos sveikatai pavojingos toksinės ir cheminės medžiagos, pašalinami visi nemalonūs kvapai. Kaip Ozonas gali pagerinti Mūsų gyvenimo kokybę?

Pritaikymo Galimybės

  Patalpų oro valymas

 • Naikina bakterijas, virusus, dezinfekuoja, pašalina blogus kvapus ir pelėsį. Oras praturtinamas ozonu tampa gaivus, lyg miške po perkūnijos. Prietaisą be vamzdelio pakelkite kaip galima į aukštesnę vietą, seanso trukmė 10-15 min. Valomos patalpos plotas iki 100 m2. Valant patalpų orą, seanso trukmė turi būti ne daugiau kaip 10-15 min. Rekomenduojamo seanso trukmė gali kisti priklausomai nuo patalpos ploto. Svarbu: Naudojant prietaisą patalpų oro valymui, žmonėms patalpoje būti nerekomenduojama.
 • Naikina namuose esančius toksinus

 • Ozono generatorius pašalina garuojančių tirpiklių (pvz., šviežiai dažytų sienų) neigiamą poveikį. Naikina nuodingąsias medžiagas, kurias išskiria kilimai, užuolaidos, apmušalai, tapetai, baldai (ypač nauji).
 • Vandens ozonavimas

 • SVARBU: vandens ozonavimas turi vykti vėdinamose patalpose. Į talpą su vandeniu įleiskite vamzdelį su antgaliu ir įjunkite prietaisą. Vienai stiklinei vandens pakanka 5 min., 10 litrų – 15-20 min. Rekomenduojama po valymo vandenį prieš naudojant palaikyti 10 min. Toks vanduo gali būti naudojamas įvairiems buitiniams reikalams, kaip pavyzdžiui: praustis, vaisių, daržovių plovimui, virti (kavai, arbatai), pirmųjų patiekalų gamybai, kompotams. Išvalyto vandens savybės išsilaiko 48 valandas.

  Karšto ozonuota vonia

 • Vandens lygis: kai maudotės sėdėdami, vandens lygis turėtų siekti tarp bambos ir apatinio šonkaulio. Vandens temperatūra: 37 C – 42 C, t.y., būdami vonioje turite jaustis patogiai. Maudynės: įdėkite į vonią aeratoriaus akmenuką 10 minučių. Atsisėskite į vonią, plaštakas padėkite ant kelių delnais į viršų. Rekomenduojamas maudynių skaičius: kartą per dieną.
Higiena
 • Padeda pašalinti makiažo likučius. Ozonuotas vanduo puikiai pašalina makiažo likučius, atgaivina veido odą, suteikia jai švytėjimo. 1 litrą vandens ozonuokite 10 min., ir 1 min. prauskitės šiuo vandeniu.
 • Moters higiena. Moterims, kurios kenčia nuo įvairių ginekologinių ligų, uždegimų, infekcijų ir grybelių. Pripildykite vonią vandens (apie 15 cm gylio), įmerkite difuzorių ir ozonuokite apie 1 val. Tokioje vonioje pasėdėkite 10 min.
 • Naikina blogą kojų kvapą. Pasimėgaukite ozono vonele ir atsikratykite nemalonaus kojų kvapo. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su antgalėliu į vonelę ir palikite kojas mirkti apie 20 min.
 • Dermatitas, Egzema, Aknė, Herpes. Prauskitės ozonuotu vandeniu, tepkitės ozono prisotintu aliejuku arba taikykite ozono procedūras. Herpes viruso pažeistą vietą tiesiog ozonuokite kelis kartus po 15 sekundžių, pridėję aparato antgalį prie pūslelės.
 • Stabdo pleiskanų atsiradimą. Pleiskanas sukelia grybelis, todėl, jei kankina ši problema, po galvos plovimo, perskalaukite ją ozonuotu vandeniu. 
Sveikata
 • Šalina chlorą ir vandens patogenus. Norėdami išgryninti vieną litrą vandens ozonuokite jį 15 min. ir palikite pastovėti bent pusvalandį. Prisotintas ozono vanduo oksiduoja pavojinguosius metalus, esančius mūsų organizme. Jie išskaidomi ir pašalinami iš organizmo. Norint pajusti ozonuoto vandens naudingąsias savybes, jį reikėtų išgerti per 15 min. (po to ozono poveikis išnyksta ir lieka ypatingai grynas vanduo).
 • Padeda išvengti alergijų. Namuose taikoma ozono terapija padeda alergiškiems žmonėms. Lengvina alergijos sukeltus simptomus, naikina sporas, grybelį. Ozonuodami namų orą, nenaudokite ozono generatoriaus vamzdelio. Jei skundžiatės įvairiomis alergijomis, patartina ne tik gryninti namų orą, bet ir gerti ozonuotą vandenį.
 • Artritas, mėlynės (sumušimai), raumenų skausmai. Ozono terapija padės įveikti artritą, raumenų skausmus, greičiau išnyks sumušimų žymės. Pripildykite indą šilto vandens, kad apsemtų rankas arba kojas. Įleiskite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi ir nustatykite ozono generatorių 10–20 min. Karštas vanduo atvers poras, ozonas greičiau pasieks skausmo židinį.
Virtuvė
 • Pašalina antibjotikų, hormonų likučius iš mėsos – VIŠTIENOS, KIAULIENOS ir kt.. Nuplaukite, smulkiai supjaustykite mėsą ir panardinkite į vandenį, kad apsemtų. Tada įmerkite ozonuojantį antgalį (difuzorių). Burbuliukai, kuriuos matysite paviršiuje, bus kenksmingųjų medžiagų likučiai. Po ozonavimo mėsą nuplaukite.
 • Vaisių ir daržovių ilgesnis produktų galiojimas, bei dezinfekcija. Daugelis mūsų perkamų vaisių ir daržovių apipurkšti medžiagomis, kurių sudėtyje yra naftos produktų. Net jei perkate ekologiškus produktus, rekomenduojama juos panardinti į ozonuotą vandenį kelioms minutėms, nes paprastas vanduo nepašalina visų teršalų ir parazitų kiaušinėlių. Ozonuotu vandeniu nuplauti maisto produktai ilgiau išliks švieži. Pripildykite indą vandens ir panardinkite ozono generatoriaus vamzdelį su difuzoriumi. Po kelių minučių sudėkite daržoves, vaisius ir palikite dar kelioms minutėms.
Fauna

Akvariumų valymas

 • Ozono generatorius, nesukeldamas kenksmingo poveikio žuvims, naikina bakterijas, dumblius, kurie kaupiasi akvariumuose. Pavyzdžiui, 38 litrus vandens ozonuokite 5 minutes ir supilkite į akvariumą.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Vilniuje, istorijos ir kultūros mieste, slėpiasi ne tik architektūriniai perlai, bet ir šiuolaikinės pramogos, kurios leidžia gyventojams bei svečiams išbandyti savo intelektą, logiką ir komandinio darbo įgūdžius. Pabėgimo kambariai šioje sostinėje išsiskiria savo originalumu ir kokybe, o kiekvienas jų siūlo unikalų nuotykį.
Master City – tai vieta, kur verslo profesionalai ir entuziastai gali rasti aukščiausios kokybės įrankius už geriausią kainą. Ar esate susidomėjęs akumuliatoriniu smūginiu veržliasukiu bosch ar dewalt? Ar gal jums reikia akumuliatorinio veržliasukio makita? Jei taip, jūs esate tinkamoje vietoje.
Gimtadienio sveikinimas – tai daug daugiau nei paprastas žodžių rinkinys. Tai asmeniškumo, šilumos ir nuoširdumo išraiška, per kurią galime parodyti mūsų meilę, pagarba ir vertinimą švenčiančiam asmeniui. Kiekvienas gimtadienis yra unikalus, atspindintis kito žmogaus gyvenimo metus, patirtis ir svajones.