Straipsnių katalogas


Jei ieškote greito ir paprasto būdo publikuoti SEO straipsnius internete, tai e-nuoroda.lt straipsnių katalogas puikus pasirinkimas! Mes leidžiame paprastai ir greitai skelbti straipsnius, todėl galite be jokio vargo skelbti savo idėjas. Tiesiog užpildykite straipsnio formą arba parašykite mums el. laišką, o mes pasirūpinsime visu kitu. Skelbiame tik kokybišką, mūsų standartus atitinkantį turinį, todėl galite būti tikri, kad jūsų straipsnį pamatys daugybė žmonių. O kadangi esame vienas iš populiaresnių SEO straipsnių katalogu, tai jūsų straipsnis tikrai sulauks didesnio dėmesio. Tad kam laukti? Talpiname jau šiandien ir pamatysite, kad jūsų straipsniai pasieks platesnę auditoriją nei bet kada anksčiau!

Riedlentės ir ESportas_ 7,2 mln. dolerių vertės milžinas pristato milžinišką atnaujinimą

Riedlentės ir ESportas_ 7,2 mln. dolerių vertės milžinas pristato milžinišką atnaujinimą

Riedlentės daro didelę įtaką daugeliui sektorių. Be žmonių, kurie padarė karjerą naudodamiesi savo riedlenčių sporto įgūdžiais arenose, riedlentės taip pat tapo garsiu internetinių vaizdo žaidimų žanru. Esporto žaidimas "Skate Sim" yra vienas populiariausių riedlenčių sporto žaidimų internete.

2019 m. pasirodžiusį žaidimą sukūrė Monrealio nepriklausoma kūrėja "Crea-ture". Taip pat manoma, kad žaidimą įkvėpė garsi žaidimų serija "Skate Series", kuri praėjusiais metais paskelbė apie savo ketvirtąjį įrašą. Neseniai "Skate Sim" taip pat paskelbė žaidėjams įdomų riedlenčių atnaujinimą.

Skate Sim paskelbė įdomų atnaujinimą

Šią savaitę pasirodė nemokamas "Skate Sim" atnaujinimas. Į žaidimų montažą įtraukti garsūs nindzių personažai paaugliai mutantai Leonardo, Donatello, Rafaelis ir Mikelandželas. Rugpjūčio 1 d. oficiali "Skate Sim" "Twitter" paskyra paskelbė erzinantį vaizdo įrašą su prierašu: "Patvirtinta išskirtiniame komikse: paauglių vėžliukų nindzių personažai rytoj atvyks nemokamai". Vaizdo įraše buvo matyti, kaip vienas iš komiksų serijos vėžliukų nindzių - Leonardas - čiuožia ant bėgių.

Žaidime vėžliuką galima pamatyti čiuožiantį Niujorko kanalizacijos kanalais su visiškai nauju filtru. Be to, į žaidimą taip pat įtrauktos pagrindinės komiksų serijos kūrybinės grupės sukurtos temos. Atnaujinimą galima įsigyti beveik visuose pagrindiniuose žaidimų modeliuose, įskaitant "PlayStation 4", "PlayStation 5", "Xbox One", "Xbox" X|S seriją ir asmeninius kompiuterius. Šį žaidimą žaidėjai gali žaisti naudodami analogines lazdeles, kuriomis valdo savo veikėjo, važiuojančio riedlente, kojas, o GGBet Kazino priseda prie šio žaidimo populiarinimo. Vėžliukai prisijungė prie "Skate Sim" reklamuodami būsimą naują filmą "Teenage Mutant Ninja Turtles" (Vėžliukai nindzės): Jis bus išleistas rugpjūčio 3 d.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą

Naujausi straipsniai

Ilgėjant dienoms ir kylant oro temperatūrai, laikas atkreipti dėmesį į lauką. Sodo ir terasos paruošimas šiltajam sezonui ne tik padidina jūsų namų estetinį patrauklumą, bet ir išplečia jūsų gyvenamąją erdvę į lauką, todėl ji puikiai tinka poilsiui ir pramogoms. Pateikiame išsamų vadovą, kaip paruošti sodą ir terasą būsimoms saulėtoms dienoms.
Siekiant sumažinti žalingą poveikį aplinkai ir skatinti atsakingą išteklių naudojimą, pastaruoju metu vis daugiau dėmesio skiriama tvarumo klausimams. Iš įvairių medijos kanalų girdime skatinimą rinktis tvarius produktus, paslaugas ir daryti kitus tvarius veiksmus.
Artėjant šventėms ar ypatingoms progoms, daugelis iš mūsų susiduria su klausimu: kokia dovana geriausiai tiktų vaikui? Parduotuvių lentynos lūžta nuo įvairiausių žaislų, knygų, mokomųjų žaidimų ir kitų prekių, tačiau kaip išsirinkti tą, kuri ne tik pradžiugins mažylį, bet ir bus naudinga jo vystymuisi?