Ar elektriniai gyvatukai tinka Lietuvos klimatui?

Ar elektriniai gyvatukai tinka Lietuvos klimatui?

Išskirtinio pirkėjų dėmesio sulaukiantys elektriniai gyvatukai tampa vienu dažniausiu pasirinkimu įrengiant ar atnaujinant vonios kambarį. Pasižymėdami praktiškumu ir patraukliu dizainu, šie gyvatukai savo vietą atranda tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Tiesa, iš kitos pusės pasigirsta kalbų, tvirtinančių, kad šis sprendimas yra nepatogus ir nepraktiškas. Kaip yra iš tiesų? Pateikiame trumpą elektrinių gyvatukų ir jų tinkamumo Lietuvos orams apžvalgą.

Elektrinių gyvatukų privalumai

Elektriniai gyvatukai, visų pirma, yra vertinami dėl savo itin lengvo montavimo. Tai įrenginys, kurį galite pajungti bet kur, kur yra elektros lizdas. Be to, jei gyvatuko skleidžiama šiluma jums nėra reikalinga, pvz., kaitriomis vasaros dienomis, gyvatuką galite paprasčiausiai išjungti. Tai yra itin praktiškas pasirinkimas namams, kuriuose yra grindinio šildymo sistema ir yra reikalingas papildomas šilumos šaltinis vonioje ar kitoje erdvėje. Iš tiesų būtent dėl to, kad elektriniai gyvatukai yra lengvai montuojami, jų įrengimo ribos peržengia vonios kambarį ir gyvatukai neretai puošia svetainę, biurus ar kitas patalpas. Atsižvelgdami į nuolatos augančius pirkėjų poreikius, gyvatukų gamintojai siūlo išskirtinai plačias dizaino, formų ir spalvų galimybes, todėl toks gyvatukas gali tapti esminiu jūsų interjero akcentu. Svarbus elektrinių gyvatukų privalumas yra itin lengvas bei patogus jų valdymas. Daugelis modelių turi termostatinius valdiklius, kurie leidžia individualiai nustatyti pageidaujamą temperatūrą arba iš anksto numatyti, kokią temperatūrą turi pasiekti šildoma patalpa.

Ar elektriniai gyvatukai gali būti naudojami visus metus?

Elektriniai gyvatukai yra puikus sprendimas namams, kurių vonios kambaryje nėra atvesta centrinio šildymo sistema, tačiau jums reikalingas papildomas šilumos šaltinis rankšluosčių džiovinimui. Elektrinio gyvatuko montavimas nereikalauja kapitalinio remonto ar kvalifikuoto specialisto žinių. Vis dėlto, nors elektrinis gyvatukas yra itin praktiškas sprendimas vasaros metu, kuomet nuolatinė šiluma nėra būtina, paprastai šio tipo gyvatukai nėra naudojami kaip pagrindinis vonios kambario apšildymo sprendimas. Šių gyvatukų galia nėra didelė ir jie negali užtikrinti reikalingos šilumos šaltuoju metų laiku, be to, jie naudoja elektros energiją, todėl išauga elektros suvartojimo rodikliai. Siekiant optimaliausio sprendimo pirkėjams paprastai rekomenduojami kombinuoti gyvatukai, vasaros metu dirbantys kaip elektriniai, o žiemos metu jungiami prie šildymo sistemos.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą