Brokeriai ir NT agentūros Panevėžyje ir regione: kaip išsirinkti?

Brokeriai ir NT agentūros Panevėžyje ir regione: kaip išsirinkti?

Nekilnojamojo turto brokeriai ir NT agentūros Panevėžyje – visi skambiais šūkiais kviečia rinktis paslaugas būtent pas juos ar parduoti nekilnojamąjį turtą tik su jų pagalba. Vieni žada konsultacijas, už kurias mokėti nereikės, kiti – pradeda pokalbį nuo pasakymo, kiek jis kainuos. Visi tokie skirtingi, tad kaip išmintingai išsirinkti tą, kuris tikrai profesionaliai padės sutvarkyti jūsų reikalus?

Žmonės įvairiais būdais ieško geriausio NT brokerio: naršo internete, teiraujasi artimųjų rekomendacijų, ieško skelbimų laikraščiuose ar susidomi daugiabučio namo skelbimų lentoje pakabintu skelbimu. Renkantis NT brokerį labai svarbu atkreipti dėmesį į atsiliepimus apie jį viešojoje erdvėje, patirtį dirbant NT srityje, išsilavinimą, gebėjimą bendrauti ir bendradarbiauti su įvairiais žmonėmis, užmegzti tokį kontaktą su jais, kuris neskatintų bėgti kuo toliau (juk dažnas yra bent kartą susidūręs su NT brokeriu, kuris buvo įkyrus ir perdėtai malonus, tiesa?). Taip pat svarbu peržiūrėti bent kelis brokerio parduodamo nekilnojamojo turto skelbimus, jo internetinę svetainę bei paskyrą Facebook‘e.

Dauguma NT brokerių ir agentūrų ne tik parduoda nekilnojamąjį turtą, bet ir konsultuoja NT, mokestiniais ar teisiniais klausimais, teikia paslaugas gyvenantiems užsienyje, bendradarbiauja su notarais, paruošia visus dokumentus, kurie reikalingi NT sandoriui ir kt. Dalis brokerių paslaugas teikia tik miestuose, kiti – taip pat ir rajonuose. Visame Panevėžio regione ir Anykščiuose paslaugas teikia NT brokerė Asta Samulionytė. Susipažinti su visomis teikiamomis paslaugomis ir parduodamu nekilnojamuoju turtu galite: www.astasamulionyte.lt

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą