Sėkminga ir nuotykių kupina kelionė į Islandiją

Sėkminga ir nuotykių kupina kelionė į Islandiją

Islandija yra labai populiari kelionių kryptis, tačiau kelionė į Islandiją visuomet turėtų būti labai kruopščiai suplanuota. Skirtingai nei lankant Romą ar Paryžių, kur bene visi pagrindiniai turistų traukos centrai yra puikiai kiekvienam pažįstami, Islandija yra lyg neatrastas ir labai įspūdingas kraštas. Todėl jei jus sudomino kelionės į Islandiją ir norėtumėte savo būsimoms atostogoms pasiruošti sklandžiau, siūlome pasinaudoti keliais praktiškais patarimais.

Pradėkite planuoti kuo anksčiau

Žinoma, nors tai gali skambėti, kaip labai elementarus ir savaime suprantamas patarimas, vis dėlto savo kelionę į Islandiją iš tikrųjų vertėtų pradėti planuoti kaip įmanoma anksčiau. Dažniausiai viešbučiai Islandijoje (populiariose ir keliautojų pamėgtose vietovėse) yra rezervuojami bent prieš šešis mėnesius – ypač vasaros sezono metu. Ir net Reikjavike pastačius daugiau viešbučių ir geriau išvysčius turizmo sritį, keliautojai vis dar neretai susiduria su sunkumais atrandant laisvus viešbučius.

Išmintingai suformuokite savo biudžetą

Neapsigaukite – vien dėl to, jog jums pavyko įsigyti pigius lėktuvų bilietus į Islandiją, dar nereiškia, kad Islandija nėra brangi šalis. Nebent jūs nusprendėte apsistoti kempinge ar esate numatę savo kelionę praleisti pas draugus arba pažįstamus. Vos vienos savaitės kelionė po Islandiją gali atsieiti ne vieną tūkstantį eurų – atsižvelgiant į tai, kiek žmonių planuoja leisti į kelionę ir tai, ką jūs planuojate nuveikti bei pamatyti.

Pasiruoškite automobiliu įveikti didžiulius atstumus

Jei jūsų kelionė truks bent savaitę, tuomet būtų naudinga išsinuomoti automobilį ir pasirinkti vieną konkretų Islandijos regioną, kurį norėtumėte išnaršyti. Ir net tuomet, kai jūs pasirinksite konkrečią Islandijos dalį, vis tiek jums teks nusiteikti didelių atstumų įveikimui automobiliu. Nors žvelgiant į žemėlapį jums gali atrodyti, kad atstumas iki numatytų objektų yra pakankamai nedidelis, keliai Islandijoje yra labai painūs ir vingiuoti, todėl tenka apsišarvuoti kantrybe ir įveikti ne vieną šimtą kilometrų.

Keiskite viešbučius

Jei norite iš arčiau susipažinti su Islandija ir pernelyg daug laiko neskirti keliavimui automobiliu, kuomet jums kiekvieną vakarą tektų sugrįžti į tą patį viešbutį, planuodami savo kelionę į Islandiją pasirinkite daugiau nei vieną viešbutį skirtingose vietose. Tokiu atveju jums nebereikės kaskart veltui eikvoti savo brangaus kelionės į Islandiją laiko vien tam, kad nakvynei pasiektumėte savo toli esantį viešbutį.

Pramogas pasirinkite apgalvotai

Islandijoje yra tiek daug įvairių pramogų, kad kartais gali tapti sudėtinga pasirinkti. Be to, įvairios ekskursijos šioje šalyje gali pareikalauti nemenkų išlaidų. Todėl kaip įmanoma anksčiau pasidomėkite tuo, ką būtų verta pamatyti ir išbandyti nuvykus į Islandiją – tai padės sutaupyti ne tik daugiau pinigų, tačiau taip pat pavers jūsų kelionę gerokai sklandesne. Ir atminkite, kad geriau pasirinkti mažiau lankytinų vietų, tačiau jose praleisti daugiau laiko.

Komentarai

Įrašų nėra

Palikti komentarą